Şile Kepenk Tamiri

ŞİLE KEPENK TAMİRİ

sile-kepenk-tamiriFurkan Kepenk, İstanbul ilinin tüm semtlerinde verdiği kepenk tamir, onarım ve bakım hizmetlerini Şile semtinde de vermektedir. Şile`nin tüm mahalle, köy ve bölgelerinde acil kepenk tamiri hizmeti dahil, her türlü kepenk hizmetlerini usta işçilik ve kaliteli malzemeler ile vermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak kepenk hizmetlerinin öncü ismi olan Furkan Kepenk, verdiği hizmetler ile uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Bilindiği üzere işyerleri gibi alanların güvenliği açısından kepenk takılması önemli noktalardan biridir. Kepenk takılacak her alanın ihtiyaçları farklı olabilmektedir. Kepenk tercihi yapılırken güvenli ve kullanışlı olmasına özen gösterildiği kadar, profesyonel işçilik ile montaj yapıldığından da emin olunmalıdır.

Geçmiş dönemlerde kullanılan kepenkler ağır ve kullanışsız olduklarından, kullanıcılarını açma kapama gibi konularda zorlamaktaydı. Ancak günümüz ve gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren otomatik kepenk sistemleri, kullanıcılarının işini oldukça kolaylaştırmıştır. Her nekedar daha kullanışlı ve teknolojik ürünler olsada, mekanik bir sisteme bağlı olarak çalışan kepenkler, bozulabilmektedir. Açma kapama gibi durumlarda yaşanan sorunlar ve kepenklerin takılması, güvenlik zaafiyeti oluşmasına sebep olmaktadır. Ayrıca tekrar eden arıza problemlerinin yol açtığı ek maliyetler de can sıkıcı durumlardır. Tüm bunlardan kaçınmak adına güvenilir ve doğru firmalara yönelmek kritik hususlardan biridir..

Otomatik kepenk sistemleri kapı ve pencereleri kapatırken, güvenilir ve dekoratif görünen bir otomasyon sistemine sahiptir. Furkan Kepenk bünyesinde montajı yapılan otomatik kepenk sistemleri, içi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunarlar. Tamamen alüminyum ve poliüretandan imal edilen paletler korozyon oluşumuna imkan tanımamaktadırlar. Ayrıca bakım ve onarım işlemlerinde de garantili hizmet sunmaktadır.

Furkan kepenk İstanbul içinde Şile semtinde verdiği hizmetlerin yanı sıra, Ataşehir, Adalar, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Beykoz, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar gibi birçok semt ve mahallelerinde kepenk tamir hizmeti vermektedir.

Şile kepenk tamiri hizmetlerinden uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile faydalanabilmek için FURKAN KEPENK ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Furkan Kepenk tüm Şile`de panjur tamiri, elektronik kepenk tamiri, otomatik panjur arızaları, çelik kepenk tamiri, kollu bariyer sistemleri arıza onarımı gibi her türlü kepenk tamiri konularında hizmet vermektedir. Kepenklerinizin tamir, bakım ve onarım işlemlerinin yanında kurulum hizmetleri ile de İstanbul`un Şile gibi her semtinde, sektörün öncü firmalarında olmaya devam etmektedir.

Furkan Kepenk, Şile ilçesinin; Ağaç Dere mahallesi, Ağva Merkez mahallesi, Ahmetli mahallesi, Akçakese mahallesi, Alacalı mahallesi, Avcıkoru mahallesi, Balibey mahallesi, Bıçıkdere mahallesi, Bozgoca mahallesi, Bucaklı mahallesi, Çataklı mahallesi, Çavuş mahallesi, Çayırbaşı mahallesi, Çelebi mahallesi, Çengilli mahallesi, Darlık mahallesi, Değirmençayırı mahallesi, Doğancılı mahallesi, Erenler mahallesi, Esenceli mahallesi, Geredeli mahallesi, Göçe mahallesi, Gökmaşlı mahallesi, Göksu mahallesi, Hacı Kasım mahallesi, Hacıllı mahallesi, Hasanlı mahallesi, İmrendere mahallesi, İmrenli mahallesi, İsaköy mahallesi, Kabakoz mahallesi, Kadıköy mahallesi, Kalem mahallesi, Karabeyli mahallesi, Karacaköy mahallesi, Karakiraz mahallesi, Esikaramandere mahallesi, Kervansaray mahallesi, Kızılca mahallesi, Korucu mahallesi, Kömürlük mahallesi, Kumbaba mahallesi, Kurfallı mahallesi, Kurna mahallesi, Meşrutiyet mahallesi, Oruçoğlu mahallesi, Osmanköy mahallesi, Ovacık mahallesi, Sahilköy mahallesi, Satmazlı mahallesi, Sofular mahallesi, Soğullu mahallesi, Sortullu mahallesi, Şuayipli mahallesi, Teke mahallesi, Ulupelit mahallesi, Üvezli mahallesi, Yaka mahallesi, Yaylalı mahallesi, Yazımanayır mahallesi, Yeniköy mahallesi ve Yeşilvadi mahallesi gibi tüm bölge ve mahallelerinde kepenk hizmetleri vermektedir.