Pendik Kepenk Tamiri

PENDİK KEPENK TAMİRİ

pendik-kepenk-tamiriFurkan Kepenk, İstanbul`un tüm semt ve bölgelerinde kepenk tamir, onarım ve bakım hizmetleri vermektedir. Pendik kepenk tamiri konusunda da sektörün öncü isimlerinden olmuştur. Pendik semtinin tüm mahalle ve köylerinde acil kepenk tamiri hizmetleri de dahil olmak üzere her türlü kepenk hizmetlerini usta işçilik ve kaliteli malzemeler ile sunmaktadır.

Ev ve işyerlerinin güvenliği açısından kepenk takılması önemli bir koruma yöntemi olmaktadır. Her alanın kepenk ihtiyacı farklı olabilmektedir. Kepenk tercihi yapılırken güvenli ve kullanışlı olmasına özen gösterilmelidir.

Geçmiş dönemlerde kullanılan kepenkler ağır ve fiziksel güç kullanılarak açılıp kapanmasıyla kullanışsız ve zorlayıcıydı. Ancak günümüz teknolojisi ile geliştirilen otomatik kepenk sistemleri, özellikle iş yeri sahiplerinin işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ancak kullanılan malzeme ve ürünler her ne kadar kaliteli ve kullanışlı olsada mekanik bir sistemin parçası olduklarından bozulmaları her an olası bir durumdur. Kepenkler açıp kapatılırken yaşanan arızalar ve kepenklerin takılması durumları güvenlik açıklarına sebep olan can sıkıcı durumlar olmaktadır. Bu sebeple işi şansa bırakmamak ve işinin ehli firmalar ile çalışmak gereklidir. Bu husuta Furkan Kepenk, kepenk hizmetleri konusunda uzman kadrosu ve donanımlı araç filosu ile dilediğiniz her an kepenk tamir, bakım ve onarım hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Furkan Kepenk, firmasının en önemli referansları İstanbul içinde yaptığı işleridir. Tüm kepenk hizmetlerini referans alarak, uzman kadrosu ile birlikte garanti kapsamlı kepenk hizmetleri vermektedir. Ayrıca kepenk montajlarının yanı sıra, ikinci el kepenk alım satım hizmetleri de vermektedir.

Genellikle işyerlerinin ilk tercihi olan otomatik kepenk sistemleri kapı ve pencereleri kapatırken, güven veren ve dekoratif görünen bir otomasyon sistemine sahiptir. Uzaktan kumanda ya da duvara monte düğmeler ve şalteller yardımı ile manuel olarak da kontrolu sağlanan otomatik kepenkler, açma kapama işlemleri esnasında fiziksel güç kullanımı gerektirmez. Furkan Kepenk bünyesinde montajı yapılan otomatik kepenk sistemleri, içi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunarlar. Tamamen alüminyum ve poliüretandan imal edilen paletler korozyon oluşumuna imkan tanımamaktadırlar. Ayrıca bakım ve onarım işlemlerinde de garantili hizmet sunmaktadır.

Furkan kepenk İstanbul içinde Pendik semtinde verdiği hizmetlerin yanı sıra, Ataşehir, Adalar, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar gibi birçok semt ve mahallelerinde kepenk tamir hizmeti vermektedir.

Pendik kepenk tamiri hizmetlerinden uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile faydalanabilmek için FURKAN KEPENK ile iletişime geçmeniz ya da firmanın sitesi üzerinden hizmet talep formu doldurmanız yeterlidir.

Furkan Kepenk tüm İstanbul`da olduğu gibi Pendik semtinde de panjur tamiri, elektronik kepenk tamiri, otomatik panjur arızaları, çelik kepenk tamiri, kollu bariyer sistemleri arıza onarımı gibi her türlü kepenk tamiri konularında siz müşterilerine yardımcı olmaktadır. Kepenklerinizin tamir, bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra kurulum hizmetleri ile de tüm İstanbul ve Pendik semtinde de sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Furkan Kepenk, Pendik ilçesinin; Ahmet Yesevi Mahallesi, Bahçelievler mahallesi, Ballıca mahallesi, Batı mahallesi, Çamçeşme mahallesi, Çamlık mahallesi, Çınardere mahallesi, Doğu mahallesi, Dumlupınar mahallesi, Emirli mahallesi, Ertuğrul Gazi mahallesi, Esenler mahallesi, Esenyalı mahallesi, Fatih mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Gökçebeyli mahallesi, Güllü Bağlar mahallesi, Güzelyalı mahallesi, Harmandere mahallesi, Kavakpınar mahallesi, Kaynarca mahallesi, Kurna mahallesi. Kurt Doğmuş mahallesi, Kur köy mahallesi, Orhangazi mahallesi, Orta mahallesi, Ramazanoğlu mahallesi, Sanayi mahallesi, Sapan Bağları mahallesi, Sülüntepe mahallesi, Şeyhli mahallesi, Velibaba mahallesi, Yayalar mahallesi, Yeni mahallesi, Yenişehir mahallesi, Yeşilbağlar mahallesi gibi tüm mahalle ve bölgelerinde tüm kepenk tamir hizmetlerini vermektedir.