Çekmeköy Kepenk Tamiri

ÇEKMEKÖY KEPENK TAMİRİ

cekmekoy-kepenk-tamiriKepenk, iş yerlerinin güvenliğini sağlamak amacıyla sıklıkla tercih ettiği ürünlerdendir. Yeni nesil kepenkler, görsel olarak estetik bir görünüm sağlamasının yanı sıra kullanım açısındanda kolaylık sağlamaktadır. Uzaktan kumandalar ya da monte düğmeler vasıtasıyla yönetilebilen kepenkler, fiziksel güç kullanımına gerek duyulmaksızın kullanılabilmektedir.

Her işyeri ve alanın kepenk ihtiyacı farklı olmakla beraber 5 çeşit kepenk, ülkemiz ve günümüz şartlarında en çok kullanım alanına sahip ürünlerdir. Bunlar; manuel, elektirikli otomatik, motorlu, pencereler için kullanılan otomatik ve manuel kepenkler, kapı korumalarından kullanılan otomatik ve manuel kepenkler ve garajlar için kullanılan otomatik ve manuel kepenkler`dir.

Kepenkler mekanik bir sistemin parçası olduklarından, bozulmaları çok olası bir durumdur. İstanbul içinde kepenk tamiri konusunda her firmanın öncelikli tercihi olan Furkan Kepenk, Çekmeköy Kepenk Tamiri hizmetleri ile de sektörün öncü firmaları arasında gelmektedir. Usta işçilik ve kaliteli malzemeler ile verdiği kepenk tamir hizmetlerinin yanı sıra Furkan Kepenk, panjur tamiri, elektronik kepenk tamiri, otomatik panjur arızaları, çelik kepenk tamiri, kollu bariyer sistemleri arıza onarımı gibi konularda hizmet vermektedir.

Yedek parça hizmetleri de veren firma; Otomatik kepenk motorları, kepenk motorları, kepenk kumandası ve kepenk kumanda pili, poliüretan dolgulu aleminyum paletler, ekstrüzyon profiller, poliüretan dolgulu aluminyum paletler, ektrüzyon profiller, poliüretan dolgulu pvc kaplı çelik paletler, kutu ve yan kapaklar, dikmeli u başları, sekizgen borular, otomatik markalar, redüktörler, yan kapak içi plaketler, rulmanlar, boru başları, kasnaklar, redüktör kolları ve ara kolları, kordonlar, dikmeli u profilleri, alt parçalar, kilitler, çelik askılar ve plastik tapalar gibi birçok kalemde yedek parça hizmeti vermektedir. Yedek parça hizmetleri ihtiyaca göre montajlı ya da montajsız alınabilmektedir.

Kepenk tercihi yapılırken, kaliteli malzemelerden elde edilen ve kullanım açısından kolaylık sağlayan ürünler seçmeye özen gösterilmelidir. Ancak unutulmamalıdır ki kepenk montajı yaptırırken doğru bir firma ile çalışmak kepenklerinizin kullanım ömrünün uzun olması adına fayda sağlayacaktır.

Kepenkler her an arıza verebilir, mekanik sistemleri bozulabilir ve açma kapama konularında sorun yaratabilirler. Güvenlik zaafiyeti oluşmaması adına kepenk tamiri, bekletilmemesi ve acil giderilmesi gereken bir durumdur. Furkan Kepenk, acil kepenk tamiri hizmetleri ile dilediğiniz her an ve İstanbul`un her bölgesinde kepenk tamiri hususunda imdadınıza koşmaktadır.

İstanbul`un Çekmeköy semtinin yoğun ve işlek caddelerinde kepenk hizmetlerinde öncü marka olan Furkan Kepenk, kepenk tamiri Çekmeköy hizmetlerine semtin tüm mahalle ve köylerinde de devam etmektedir.

Furkan Kepenk, Çekmeköy semtinin; Alemdağ mahallesi, Aydınlar mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Çamlık mahallesi, Çamlık mahallesi, Çatalmeşe mahallesi, Ekşioğlu mahallesi, Güngören mahallesi, Hamidiye mahallesi, Hüseyinli mahallesi, Kirazlıdere mahallesi, Koçullu mahallesi, Mehmet Akif mahallesi, Merkez mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Nişantepe mahallesi, Ömerli mahallesi, Reşadiye mahallesi, Sırapınar mahallesi, Soğukpınar mahallesi, Sultançiftliği mahallesi, Taşdelen mahallelerinde kepenk tamir, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Ayrıca kaliteli ve her ihtiyaca uygun kepenk montajları ile ikinci el kepenk montajı, alım ve satım hizmetleri vermektedir.

Furkan Kepenk`in kaliteli malzeme ve işçilik ile verdiği hizmetlerinden en uygun fiyatlarla faydalanabilmek adına iletişime geçmeniz yeterlidir.