Beykoz Kepenk Tamiri

BEYKOZ KEPENK TAMİRİ

beykoz-kepenk-tamiriFurkan Kepenk, İstanbul ilinin tüm semtlerinde verdiği kepenk tamir, onarım ve bakım hizmetlerini Beykoz semtinde de vermektedir. Beykozun tüm mahalle ve köylerinde acil kepenk tamiri hizmeti dahil, her türlü kepenk hizmetlerini usta işçilik ve kaliteli malzemeler ile vermektedir.

Bilindiği üzere işyerlerinin güvenliği açısında kepenk takılması önemli bir husustur. Her işyerinin ihtiyaçları değişiklik göstermektedir. Kepenk tercihi yapılırken güvenli ve kullanışlı olmasına dikkat edilmelidir.

Geçmişte oldukça ağır ve hantal olan kepenkler, işyeri sahiplerini açma kapama konularında oldukça zorlamaktaydı. Ancak günümüz ve gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren otomatik kepenk sistemleri işyeri sahiplerinin işini oldukça kolaylaştırmıştır. Her nekedar daha kullanışlı ve teknolojik ürünler olsada, mekanik bir sisteme bağlı olarak çalışan kepenkler, bozulabilmektedir. Açma kapama gibi durumlarda yaşanan sorunlar ve kepenklerin takılması, güvenlik zaafiyeti oluşmasına sebep olmaktadır. Bu gibi can sıkıcı durumlarda, işinde uzman firmalar ile çalışmak ve işi şansa bırakmamak gerekir.

Furkan Kepenk, İstanbul içinde yaptığı işleri referans alarak, uzman kadrosu ile birlikte garanti kapsamlı kepenk hizmetleri vermektedir. Ayrıca kepenk montajlarının yanı sıra, ikinci el kepenk alım satım hizmetleri de vermektedir.

Genellikle işyerlerinin ilk tercihi olan otomatik kepenk sistemleri kapı ve pencereleri kapatırken, güven veren ve dekoratif görünen bir otomasyon sistemine sahiptir. Uzaktan kumanda ya da duvara monte düğmeler ve şalteller yardımı ile manuel olarak da kontrolu sağlanan otomatik kepenkler, açma kapama işlemleri esnasında fiziksel güç kullanımı gerektirmez. Firmamız bünyesinde montajı yapılan otomatik kepenk sistemleri, içi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunarlar. Tamamen alüminyum ve poliüretandan imal edilen paletler korozyon oluşumuna imkan tanımamaktadırlar. Ayrıca bakım ve onarım işlemlerinde de garantili hizmet sunmaktadır.

Furkan kepenk İstanbul içinde Beykoz semtinde verdiği hizmetlerin yanı sıra, Ataşehir, Adalar, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar gibi birçok semt ve mahallelerinde kepenk tamir hizmeti vermektedir.

Beykoz kepenk tamiri hizmetlerinden uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile faydalanabilmek için FURKAN KEPENK ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Furkan Kepenk, panjur tamiri, elektronik kepenk tamiri, otomatik panjur arızaları, çelik kepenk tamiri, kollu bariyer sistemleri arıza onarımı gibi her türlü kepenk tamiri konularında siz müşterilerine yardımcı olmaktadır. Kepenklerinizin tamir, bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra kurulum hizmetleri ile de İstanbul`un her semtinde, sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Furkan Kepenk, Beykoz ilçesinin; Acarlar Mahallesi, Akbaba Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi, Anadolu Kavağı Mahallesi, Anadolu Feneri Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Dereseki Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göksu Mahallesi, Göllü Mahallesi, Görele Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Mahmut Şevketpaşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Öğümce Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Polonezköy Mahallesi, Poyrazköy Mahallesi, Riva Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yavuz Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Zerzavatçı Mahallelerinde hizmet vermektedir.