Adalar Kepenk Tamiri

ADALAR KEPENK TAMİRİ

adalar-kepenk-tamiriİş yerlerinin kapı ve pencerelerini istenmeyen dış müdahalelere karşı korumak amacıyla, sac veya metal malzemelerden elde edilen kepenkler kullanılır. Geçmişten günümüze kepenkler büyük ölçüde değişime uğramıştır. Önceki yıllarda oldukça ağır ve kullanışsız olan kepenkler iş yeri sahiplerini açma kapama işlemleri esnasında zorlamaktaydı. Ancak yeni kepenk sistemleri yapılan değişiklikler ile çok daha modern ve kullanışlı bir hal almıştır. Kolay kullanımı ve estetik görünümlerinin yanı sıra her ihtiyaca uygun bir çok çeşitleri de bulunmaktadır.

Özellikle hırsızlık tehditine karşı alınan en önemli önlem olan kepenkler, birçok firmanın tercihi olmaktadır. Her işyerinin ihtiyacına göre çeşitleri bulunan kepenkler arasında tercih yaparken doğru kararlar almak oldukça önemlidir. Doğru yapılan tercih ile işyeri ve iş yerinde bulundurulan ürünlerin güvenliği sağlanmış olmaktadır.

Tarihi ve kültürel yapısı ile Adalar İstanbul ilinin en gözde ve yoğunluğu olan lokasyonlarındandır. Turistleri çeken cazibesi ile esnafın da yüzünü güldüren semt içinde iş yeri sahibi olmak kadar iş yerlerinin güvenliğini sağlamakta büyük önem arz etmektedir.

İş yerlerinin güvenliği için kullanılan alarm vb. sistemler hırsızlık gibi istenmeyen dış müdahaleler olduğu esnada koruma sağlarken, kepenkler bunların oluşmadan önünde durmaktadır. Bu sebeple en doğru kepenk seçilerek işyerlerinin korunmasını sağlamak her firmanın faydasına olacaktır.

Yaygın olarak kullanımı bulunan 5 çeşit kepenk bulunmaktadır. Bunlar; manuel, elektirikli otomatik, motorlu, pencereler için kullanılan otomatik ve manuel kepenkler, kapı korumalarından kullanılan otomatik ve manul kepenkler ve garajlar için kullanılan otomatik ve manuel kepenkler`dir.

Tüm bu seçenekler arasından, işyeri ihtiyacına en uygun olanı belirlenerek seçim yapılabilmektedir.

Kepenkeler mekanik bir sistemin parçası olduklarından zaman içinde ya da kullanıma bağlı hatalar sebebiyle bozulabilmektedir. Kepenklerin açılması veya kapatılmasında sorunlar açığa çıkması ile yaşanan aksaklıkların giderilmesi için kepenk tamiri yaptırmanız gerekmektedir. Ancak tamir aşamasında doğru firma seçimi yapmak önemli bir hadisedir. Aksi takdirde bozulmaya sebebiyet veren durumların tekrar yaşanması olasıdır. Ek maliyet ve güvenlik açıklarına mahal vermemek adına doğru seçimler yapılmalıdır.

Furkan kepenk İstanbul içinde Adalar semtinde verdiği hizmetlerin yanı sıra, Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar gibi birçok semt ve mahallelerinde kepenk tamir hizmeti vermektedir.

Adalar kepenk tamiri hizmetlerinden uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile faydalanabilmek için FURKAN KEPENK ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Furkan Kepenk İstanbul ilinin her semtinde kepenk tamiri konusunda uzman kadrosu ile en doğru tercihiniz olacaktır. Manuel ve otomatik tüm kepenk tamiri konularında engin iş tecrübesi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik hizmetleri vermektedir.

Firmamız, panjur tamiri, elektronik kepenk tamiri, otomatik panjur arızaları, çelik kepenk tamiri, kollu bariyer sistemleri arıza onarımı gibi her türlü kepenk tamiri konularında siz müşterilerine yardımcı olmaktadır. Kepenklerinizin tamir, bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra kurulum hizmetleri ile de İstanbul`un her semtinde, sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

İşyerinizin güvenliği için büyük önem arz eden kepenklerinizin tamir ve bakımını aksatmadan güvenilir bir firma hizmeti ile yaptırmanız faydanıza olacaktır.

Kepenk tamiri konusunda Adalar semtinde verdiği hizmetlerin yanı sıra Furkan Kepenk ihtiyacınıza en uygun kepenk`leri sizler için belirleyerek, kurulum ve onarımlarını gerçekleştirmektedir.

Furkan Kepenk Adalar semtinin, Nizam mahallesi, Heybeliada mahallesi, Kınalıada mahallesi, Maden Mahallesi ve Burgazada mahallelerinde kepenk kurulum, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.